Toplu E-Posta Gönderimi

Her segmentte, online ve internet pazarlama kampanyalarınızı destekleyecek, hedef kitlenize ürününüz veya hizmetiniz hakkında bilgi verecek, işletmeniz ile ilgili haberleri barındıran, müşterilerinizi etkileyen ePosta kampanyalarını sizler için hazırlıyoruz.

 

Birçok pazarlama seçeneğinin içinde ePosta Pazarlama’yı öne çıkaran etkenler arasında, hedef kitleniz ile verimli bir iletişim kurarak yatırımınızın en iyi şekillerde size geri dönmesini hedefler. Şu andaki durağanlığınızdan sıyrılıp, potansiyel müşterilerinizi işletmeniz hakkındaki haberleri iletebilir ve en son ürün, hizmet kampanyanız ile ilgili bilgilendirebilirsiniz.

Pazarlama uzmanlarının, görüşlerinin buluştuğu ortak noktalardan bir taneside ePosta Pazarlamanın işleri için, işletmeler için önemidir. ePosta Pazarlama işletmenize, uzun süreli verimli ilişkiler sağlayabileceği gibi yatırımınızın geri dönüşü (ROI) için etkin bir rol oynar. Açıkça bu durum; doğru segmentlere hedefli kurumsal bir ePosta kampanyasının marka bilinirliliğini öne çıkarmak ve geri dönüşleri arttırmak için ne kadar etkili olduğunu ortaya koymaktadır.

Ekibimiz mümkün olan en iyi sonuçlara erişebilmek için uzmanlığı ile gelişen stratejileri ve çalışmayı ve tasarımından, takibine, istatistiklerinden, raporlamasına kadar sizlere kaliteli hizmetini sizlere sunuyor.

ePosta Pazarlama Kampanyaları
Ekibimiz hedef kitleniz ile iletişiminizi kuvvetlendirmek için ihtiyaçlarınıza uygun ePosta tasarımını ve içeriğini sizin için hazırlıyor. Verim alabilmek ve satışlarınızda başarı elde edebilmeniz için ePosta Kampanyanızın tüm süreçlerini sizinle birlikte dikkatli bir biçimde takip ediyor.

ePosta Tasarımı
Kaliteli tasarımlar ile ePostalarınızı spam kutularına düşürmeyecek çözümler sunuyoruz. Uzman tasarımcılarımız iletmek istediğiniz mesajları en anlaşılabilir şekillerde ulaştırarak, hedef kitleniz ve markanız arasıdaki bağı güçlendirmeyi hedefliyorlar.

İzleme & Raporlama
Ekibimiz ePosta Kampanyalarının ulaşım, geri dönüş, tıklama ve okuma oranları gibi istatistik bilgileri detaylarıyla sizlere sunmaktadır.

Toplu E-Posta Gönderimi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular
1Toplu E-Posta Gönderimi / e-Mail Marketing Nedir?
e-Mail Marketing, hedef kitlenizin içerisinde yer aldığı mail listelerine yazılımla veya farklı sistemler ile toplu olarak mail gönderme işlemidir. Ürün yada hizmetiniz hakkında bilgiler yollayabilir, yeni ürün tanıtımlarınızı veya gelişme ve güncellemerinizden bu listedeki kişileri haberdar edebilirsiniz.
2E-Posta Pazarlama İçin Bilmeniz Gerekenler İzinler?
15 Temmuz 2015 tarihi itibariyle 29417 Sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Elektronik Ticareti Düzenleme Kanunu ile izinsiz e-posta adreslerine gönderim yapmak yasaklandı. Kullanıcılarınıza ve takipçilerinize toplu halde e-posta gönderebilmek için izinli e-posta listenizi oluşturmanız gerekmektedir.