Sosyal Medya Yönetimi

SMM Sosyal Medya Marketing, Pazarlama ve Reklam DanışmanlığıUlaşmak istediğiniz hedef kitle ve potansiyel müşterileriniz için size özel verimli bir sosyal medya stratejisi oluşturarak sosyal medya üzerindeki varlığınızı, iletişiminizi ve saygınlığınızı arttırmayı hedefliyoruz.

İnternet Varlıklarınızın yönetilmesi için tam hizmet veren firmamız, hedef kitlenizi tanımlayarak ve analiz ederek, işletmenizin hedeflerine ulaşabilmesi için sosyal medya pazarlamanızı destekleyecek dikkat çekici ve paylaşımı tetikleyici kaliteli içerik üretir.

Markanıza ve hedef kitlenize özel Sosyal Medya Pazarlama Stratejinizi oluşturarak, içerik planlamasından, medya analizlerine ve yönetimlerine kadar bütün süreçlerde verimliliği arttırma hedefiyle çalışmaktayız.

Hizmetleriniz ve ürünleriniz hakkında hedef kitlenizi bilgilendirebilmenin en önemli yollarından bir tanesi Sosyal Medya üzerinde doğru bir şekilde varolabilmektir. Sosyal Medya, içeriğinizi, hikayenizi kullanıcıların beğenileri ve paylaşımları sayesinde viral bir şekilde pazarlamanızı sağlar. Günümüzde Facebook, Twitter, Instagram, Google+, Youtube, Pinsterest, LinkedIn, Tumblr, VK, FlickR, Vine en çok kullanılan sosyal medya ağlarıdır.

Marka İzleme ve Takibi
Sosyal Medya hesaplarınız vasıtası ile sizinle iletişime geçen müşterileri, izleyicilerinizin farkına varın ve onları cevapsız bırakmayın. Onlara cevap vermeniz ve onlarla iletişime geçmeniz hem müşteri ilişkilerinizi hem de işletme saygınlığınızı kuvvetlendirir.

Sosyal Medya Yarışmaları
Markanızı, ürününüzü veya hizmetinizi tanıtmanın etkin ve verimli yollarından bir tanesi hediyeleri ile sosyal medya üzerinde yarışmalar yapmaktır. Kısa bir süre içerisinde iyi bir geri dönüş sağlar. Sizin için analizlerimiz sonucunda kurumsalınıza en uygun fikirleri üretiyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi
Ekibimizde bulunan profesyoneller potansiyel müşterileriniz ile iletişiminizi kuvvetlendirmek, trafiğinizi yükseltmek, ilişkilerinizi, etkileyiciliğinizi güçlendirmek ve verimli sonuçlar elde edebilmeniz için sosyal medya hesaplarınızı yönetim hizmetini vermektedir.

Size Özel Profil Tasarımı
Kurumsalınızı taşıyabileceğiniz diğer bir platform ise Sosyal Medya hesap profillerinizdir. Birçok farklı sosyal medya platformu, profillerinizi özgün bir biçimde tasarlamanıza izin vermektedir, uzmanlarımız bu imkanı sizler için en iyi şekillerde kullanmayı amaçlıyorlar.

yardım mı gerekli?

Her türlü görüş, istek, öneri ve destek talebiniz için sizleri bekliyoruz.