Ankara Kurumsal Web Tasarım Hizmetleri

Kurumsal bir website sadece ziyaretçilerine tasarım ve görselliği ile hitap etmekle kalmamalı, işletminizin veya markanızın mesajını doğru bir şekilde iletebilmeli, ürünleriniz veya hizmetleriniz hakkında doğru bilgiyi sunabilmelidir.

 
Her proje için farklı amaçlar, hedef kitle ve fırsatlar mevcuttur. Projelerinizde beklentilerinizi anlayarak, analizlerimiz sonucunda beklenmedik ve yeni oluşabilecek fırsatları keşfetmeye çalışıyoruz.

Yönetilebilir, Uluslararası Standartlara, Web Kriterlerine, Gelişmiş İçerik Yönetim Sistemi Altyapısına, Arama Motorlarına ve Tarayıcılara, Akıllı Cihazlara Uygun Kurumsal Fonksiyonel Web Sitesi Geliştirme mi ?

Son 20 yıldır gelişim ivmesini hızla artıran teknoloji ve dünya çapında değişen ekonomik dengeler sebebiyle dünya neredeyse küresel bir köy halini aldı. Artık web siteleri aracılığı ile bilgiye anında erişilebiliyor, alışveriş anında yapılabiliyor, dünyanın diğer ucundaki yakınlarınızla anında iletişim kurabiliyor ve paylaşımda bulunabiliyorsunuz. Bu doğrultuda, 500+ milyon web sitesini barındıran bu potansiyel içerisinde var olmamanın başlı başına bir dezavantaj olması kaçınılmaz bir gerçek.

GlobalNET, sizleri yeni çağın yeni gerekliliklerine, küresel teknolojinin ve bilgi birikiminin gelmiş olduğu son noktada da dahil ediyor. GlobalNET Kurumsal Web Servislerinin barındırdığı belli başlı özellikler;

Bir Web Sitesiniz Olmazsa Olmazları

 • Tema ya da özgün tasarımdan oluşan, Web 2.0 ve Web 3.0 standartlarına uygun bir tasarım,
 • Dünya çapında kabul görmüş, güvenli ve hızlı bir içerik yönetim sistemi,
 • Gelişmiş yönetilebilir, taşınabilir, lisans problemsiz, ekonomik İçerik Yönetim Sistemi Altyapısı
 • Ürün ve/veya hizmetlerinizi sergileyebilmeniz için gerekli olan fonksiyonel altyapı,
 • Sektörel faaliyetlerinizi gözler önüne serebilecek, ilgi çekici haber ve blog uygulamaları,
 • Bilgi paylaşımını maksimum düzeye çıkartan forum uygulamaları,
 • Etkinliklerinize ilişkin fotoğraf ve videolarınızı yayınlayabileceğiniz galeri uygulamaları,
 • Tüm bunların dışında, belirli ihtiyaçlarınıza yönelik fonksiyonel uygulamalar geliştirilmesi

ÜRÜNLERİMİZ

EconoMİNİ

$13.00Tek Seferlik

 • Tek Word sayfası uzunluğunda.
 • Whatsapp entegrasyon butonu.

EconoPRO

$39.00Tek Seferlik

 • 5 Word sayfası uzunluğunda.
 • İsteğe göre slider.

Wordpress START 5 S

$39.86Tek Seferlik

 • 5 Sayfa Kurulum
 • Menü yapısı kurulumu

Wordpress PRO 25 S

$158.78Tek Seferlik

 • 25 Sayfa Kurulum
 • Seo Eklenti Kurulumu
Web Tasarım Hizmetleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular
1Web Tasarım Nedir?
İnternet ortamında sizin veya şirketinizin, ürün ve hizmetlerinin tanıtılması amacıyla hazırlanan web sitenizin tasarım sürecidir.
2Statik Web Sitesi Nedir?
Web sitelerini oluşturan web sayfalarının temel yapı taşı, HTML kısaltması ile anılan HyperText Markup Language isimli biçimleme dilidir. HTML kodlaması web tasarımcı tarafından manuel olarak yapılan, bir veritabanı desteği ile çalışmayan web sitelerine statik web sitesi denir.
3Dinamik Web Sitesi Nedir?
Bir içerik yönetim sistemi yazılımı ve veritabanı desteği ile çalışan web siteleridir. Biz şirket olarak wordpress CMS kullanmaktayız. İçerik yönetim sistemi, siteye gelen ziyaretçinin görüntülemek istediği sayfayı o anda yaratır. İçerik yönetim sistemi bu işlemi veritabanından çektiği yazılı içeriği, sunucudaki görsel içerik ve tasarım şablonuyla birleştirmek suretiyle yapar.
4Web Sitemiz Mobil Cihazlarla Düzgün Görüntülenecek Mi?
Hazırladığımız web sitelerinde kullandığımız içerik yönetim sistemleri ve tasarlanan şablonlar, site öğelerini gelen ziyaretçinin ekran çözünürlüğüne adapte edebilen, esnek bir yapıdadır. Bu sayede tüm mobil cihazlar ile yüzde yüz uyumluluk sağlanır.
5Mobil Uyumlu Website Nedir?
Mobil uyumlu website, masaüstü bilgisayarlara ek olarak tüm akıllı telefon ve tabletlerde doğru olarak görüntülenen websitedir. Günümüzde mobil cihazların yaygınlaşması sebebiyle artan ziyaretçi sayısından dolayı web sitenizin mobil uyumlu olması zorunluluk haline gelmiştir.
6Web Sitemizi Kendimiz Güncelleyebilecek Miyiz?
Evet, dinamik web sitelerinde sitenizi kendiniz dilediğinizce güncelleyebilir ve genişletebilirsiniz.
7Web Sitesi Yapım Sürecinde Nelere Dikkat Ediyorsunuz?
Çalışmalarımızı yürütürken web sitesine bir kullanıcı gözü ile bakmaya çalışıyoruz. Her zaman anlaşılır ve kullanımı rahat web siteleri yapmayı hedefliyoruz. Sunduğumuz Web tasarım çözümlerinde web sitenizi dünyada en çok tercih edilen, güvenli ve sürekli güncellenen içerik yönetim sistemlerinin ( CMS ) altyapılarını kullanarak size özel tasarımını ve geliştirmesini yaptığımız görsel planlarla birleştiriyoruz. Ayrıca kullandığımız yazılımlar sayesinde web sitenizi sürekli güncelleyebilir, ilerleyen zamanlarda da istenilen içeriği basitçe ( size özel yönetim paneli sayesinde ) girebilirsiniz.
8Web Site Tasarımını Neye Göre Belirliyorsunuz?
Yaptığınız iş kapsamında işinize en uygun şekilde tasarım yapıyoruz. İşinize en uygun görsel ve animasyon uyumunu yapıyoruz. Tüm Bu kişisel/kurumsal web tasarım sürecini sizinle paylaşıyor revizyona açık tutuyoruz.