Ankara Kurumsal Web Hosting Hizmetleri

Kesintisiz, Sürekli, 7/24, Hızlı, Güvenilir Hosting Altyapıları GLOBALNET Kurumsal Güvencesiyle Sunuluyor

 

Web Hosting E-Mail Servis Sorunları İçin Çözüm Önerilerimiz.

Sürekli kesintiler, yavaşlık sizin için sorun değilse bile ziyaretçileriniz için büyük bir sorundur.

Web Sitenizi, web tabanlı uygulamalarınızı kendi kontrolünüzde olan ağlar üzerinde bulundurmayı tercih etmiyor musunuz?

Sitenizi Türkiye mi Yurtdışı mı hangi lokasyonlarda barındırmak istiyorsunuz?

Siteniz sürekli kesintiye mi uğruyor? Yeterli teknik destek alamıyor musunuz? Müşterilerinizin sitelerinize daha hızlı ulaşmasını mı istiyorsunuz?

Milyonlarca web sitesinin, milyarlarca konunun, ürün ya da hizmetin bulunduğu internet dünyasında var olmak için yaptırmış olduğunuz web sitesi ihtiyaçlarınızı karşılıyor mu?

Günümüz şartlarında, bir web sitesinin ticari fonksiyonelliğinin tam olması için, sunmakta olduğunuz ürün ya da hizmetin ilgili kullanıcılara ulaşabilirliğinin en üst seviyede olması gerekiyor.

Google da arama motorlarında firmanız ve ürünleri üst sıralarda çıkmıyor mu ? Dünyanın reklam harcamasını yapıyorsunuz ama olmuyor !!..

SEO İşi yapıyorum diyen kişilere dünyanın paralarını ödüyorsunuz ama olmuyor !!..

GLOBALNET Profesyonel Kurumsal Web Hosting Domain Seo Servisleri Ankara‘dan tüm Dünyaya

Öncelikle Kurumsal ve de asli işine odaklanmış bir firma arıyorsanız biz hazırız…

Performansınız, güvenliğiniz, teknik sorunlarınız çözümsüz değildir. GLOBALNET’in Türkiye lokasyonlu veri merkezlerinde bulunan yüksek kapasiteli sunucularını kullanarak, donanım ve yüksek performanslı hizmetlere yatırım yapmak zorunda kalmazsınız. Sistemlerimiz 7/24 izlenmektedir ve bir problem durumunda teknisyenlerimiz en kısa sürede soruna müdahale etmektedir. GLOBALNET, 1999 yılından bu yana Türkiye ve yurtdışı lokasyonlu sistemleri ile güvenli, hızlı ve kesintisiz barındırma sağlamaktadır.

Teknik destek konusunda farklı bir anlayış izleyen GlobalNET, ekip olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak SORUNSUZ ve de ROBOTSUZ hizmet sağlamayı amaç edinmiştir.

Linux Tabanlı Güçlü Sistemlerimizden, isteklerinize uygun paket seçenekleri sunularak en ekonomik ve hızlı hizmeti alabilirsiniz.

Yüksek trafikli ve yüksek kapasiteli siteleriniz icin CDN ( Content Delivery Network ) hizmeti kullanarak, dünya çapında bulununan farklı lokasyonlardaki POP noktalarına verilerinizin kopyalarının alınması sağlanmaktadır. Bu hizmet ile birlikte müşterileriniz sizin isteğinize göre kendilerine en yakın lokasyondaki veya sistem tarafından adanmış lokasyondaki verilere erişerek sunucu ya da networklerde oluşabilecek anlık yoğunluk ve kesintilerin önüne geçilmesi hedeflenmektedir.

ÜRÜNLERİMİZ

Start 500 MB

$1.69Aylık

  • 500 MB Disk Kotası
  • 60 GB Trafik (Yıllık)

Start 1 GB

$2.53Aylık

  • 1 GB Disk Kotası
  • 120 GB Trafik (Yıllık)

Start 10 GB

$5.63Aylık

  • 10 GB Disk Kotası
  • 300 GB Trafik (Yıllık)

Start 15 GB

$7.32Aylık

  • 15 GB Disk Kotası
  • 300 GB Trafik (Yıllık)
Web Hosting Hizmetleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular
1Web Hosting Nedir?
Web Hosting, hazırladığınız web sitenizin ya da web uygulamanızın yayınlanmasını ve insanların sitenize erişebilmesini sağlayan, kesintisiz olarak çalışan sunucularda barındırılması hizmetidir. Daha basit bir dil ile söylemek gerekirse web sitesi barındırma hizmetidir. Hazırladığınız web sitesini yayınlamak istediğinizde, öncelikle bir alan adı almalı ve hazırladığınız web sitesine uygun bir hosting seçmelisiniz.
2Kurumsal Hosting Nedir?
Birçok şirketin en büyük sorunu maillerinin gönderdileri kişilere ulaşmaması, mail alamamak ve sitelerinin sürekli yayın kesintisine uğramasıdır. Sunucularımız üzerinden 7/24 takip ederek oluşabilecek tüm olumsuzlukları size yansımadan çözüyoruz. Gelişmiş antivirüs yazılımı ve filtrelerle maillerinizin sağlıklı çalışmasını sağlıyoruz.
3Linux Hosting Nedir?
Linux Hosting sunucularında PHP tabanlı programlama dili ve MySQL tabanlı veri tabanı sunucu kullanan tüm uygulamalar ( Wordpress, Joomla, Magento, vBulletin, Drupal, Presta Shop vb. ) %100 uyumlu ve yüksek performanslı çalışır.
4Windows Hosting Nedir?
Microsoft Windows İşletim sistemi üzerinde çalışan ASP ve ASP.NET tabanlı programlama dili yazılımlar ve Microsoft teknolojileri ile hazırlanmış veritabanı sunucusu olarak MSSQL veya MySQL kullanan web sitelerini yayınlamak için kullanabileceğiniz hosting servisidir.
5cPanel Hosting Nedir?
Dünya üzerinde en çok kullanılan hosting kontrol paneli olan cPanel özelliğini satın aldığınız linux hostinglerde kullanmaktayız. cPanel hosting paneliniz üzerinden Wordpress, Joomla, Magento, vBulletin, Drupal, Presta Shop vb. gibi hazır içerik yönetim sistemlerini tek tıklamayla kurabilirsiniz. Ayrıca hazırladığınız php ve mysql yazılımlarınızı rahatlıkla yayına alabilirsiniz. Tüm e-posta yönetimini de bu panel üzerinden yapabilirsiniz. Türkçe dil seçeneği mevcuttur.