Kuruluşunuzu hedeflerine ulaştırabilmek için ekibimiz odaklanış olduğu tüm uzmanlığını sizlere bir çok seçenek ile sunmaktadır. Müşterilerimize ölçülebilir sonuçlar teslim edebilmek için size özel geliştirdiğimiz fikirleri ve geçmiş tecrübemizi harmanlıyoruz. Markanızın ve işletmenizin, müşterileriniz ile “sürdürülebilir” ilişkiler kurabilmesine sunduğumuz hizmetlerde özen gösteriyoruz.

GLOBALNET, eTicaret çözümleri, Online Pazarlama ve İletişim, İçerik Geliştirme, Arama Motoru Optimizasyonu, Sosyal Medya Pazarlama ve Danışmanlığı, e-Posta Pazarlama, İnternet Reklamcılığı, Online İtibar Yönetimi, Google Haritası İşyeri Kaydı, Kurumsal Web Hizmetleri, Web Geliştirme, Alan Adı, Bulut Hosting Sunucu Servisleri ve İnternet Varlıkları Yönetimi konusunda hedef ve sonuç odaklı hizmetler sunmaktadır.

Odak Vizyonunu tamamen “Internet Odaklı Sınırsız/Sinirsiz Yazılım Projeleri Geliştirip Sunmak” olarak belirlemiş olan GLOBAL INTERNET TEKNOLOJİLERİ Ltd. ve GLOBALNET İNTERNET ve YAZILIM TEKNOLOJİLERİ Ltd. Şirketleriyle, 1999 yılından günümüze kadar 1000’i aşkın müşterisine hizmet vermektedir.

Hizmetlerimizi; Müşterilerimiz ile karşılıklı güven içeren, şeffaf, kalıcı ve dürüst ilişkiler kurarak sunuyoruz…

Kurumsal Müşterilerine global “internet varlık” çözümleriyle;

 • Özel Yazılım Proje Geliştirme
 • Kurumsal Web Siteleri Geliştirme
 • PB2B, B2C, C2C Özel E-Ticaret Çözümleri
 • Intranet Portal Uygulamaları
 • Dinamik Çevrimiçi İçerik Yönetim Sistemleri
 • Sosyal Ağ Yönetimi, Paylaşım Servisleri
 • İnternet ReMarketing, Google Reklam Servisleri
 • E-Posta Yoluyla E-Pazarlama Servisleri
 • Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
 • Arama Motoru Marketing Servisleri (SEM)
 • Internet Web Varlığı (Web Presence) Çözümleri
 • Harita, İşletme, Foursquare, Facebook, Twitter Kaydı
 • Web Hosting,  E-Mail Hosting, VDS Sunucular
 • Alan Adı Tescil, Takip, Transfer, Yönetimi Özel Servisleri

gibi bir çok konuda hizmet veren GLOBALNET, Ankara’dan Türkiye ve dünyanın bir çok yerine hizmet sağlayan, köklü, dinamik, güvenilir bir firmadır.

Tecrübeli uzman ekibi, danışmanları ve güçlü iş ortakları ile dünya genelinde yaygın, kendisini kanıtlamış ve gelişmiş internet teknolojileri altyapıları ile çözüm ve hizmetlerini sürekli geliştiren GLOBALNET, özel müşterilerine kurumsal seviyede sürekli ve kesintisiz hizmet vermektedir.

GLOBALNET, 1000’e yakın web projesi gerçekleştirmiş olup, 10000’e yakın e-mail kullanıcısı, 1000’in üzerinde alan adı, 20 adet sunucu ve 500’e yakın web sitesi barındırmakta ve yönetmektedir.

Tüm bunların yanı sıra, müşterilerinin internetteki yüzleri olan internet sitelerini, fonksiyonel altyapı çalışmalarını ve servislerini oluşturmakta ve dünya çapındaki yeniliklerle paralel olarak geliştirmekte, zenginleştirmektedir.

GLOBALNET tarafından hazırlanan profesyonel web siteleri, bilgiye hızlı ulaşım, gezinmesi hızlı, kolay ve interaktif yapılara uygun şekilde, özenle ve uluslararası standartlara göre hazırlanmaktadır.

Web siteleri arama motorları kriterlerine uygun, Google arama motorlarında yüksek bir konumda yer alabilecek şekilde hazırlanmaktadır.

GLOBAL İNTERNET TEKNOLOJİLERİ LTD.ŞTİ.

BTK (BİLGİ TEKNOLOJİLERİ ve İLETİŞİM KURUMU) TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI

www.tk.gov.tr Yer Sağlayıcı Faaliyet Belge No : YS-(272) www.tib.gov.tr/tr/fby_ticariG.html

Bilişim ve Yazılım alanında TBD Türkiye Bilişim Derneği, YASAD Yazılım Sanayicileri Derneği, TOBB Türkiye Yazılım Meclisi, BİYESAM Bilişim Yazılım Eser Sahipleri Meslek Birliği, LKD Linux Kullanıcılar Birliği, BMD Bilişim Muhabirleri Derneği gibi bir çok Sivil Toplum Kuruluşu faaliyetlerine firma olarak ve yöneticilerin bireysel katılımları ile katkı ve destek veren GLOBALNET, sözkonusu kuruluşların belirlediği mesleki etik ve rekabet ilkelerini kendisine prensip edinerek, bu ilke ve kurallara uyacak şekilde sektörde faaliyetlerini yürütmektedir.